Rm 218, Tangxing Digital Bld, #6 Tangxing Rd, Xi’an, Shaanxi, China +86 17791258855 [email protected]
Extrakt z Rhodiola Rosea v prášku (Rhodiola rosea L. ) je standardizovaná botanická adaptogenní surovina vyráběná společností Shaanxi Rainwood Biotech. Standardizovaná pro vysokou účinnost Rosaviny (≥ 3,0 % podle HPLC) a Salidroside (≥ 1,0 % podle HPLC) skoncentrační poměr 4:1 , extrahuje se výhradně z autentických kořenů Rhodiola z hor pomocí 70% ethanolu pro potravinářské účely, čímž se dosahuje vynikající konzistence šarží, nízkého obsahu těžkých kovů a souladu s požadavky na čisté označení pro doplňky stravy, směsi kognitivních adaptogenů a výživu pro vytrvalostní sporty.
| Název výrobku | Extrakt z Rhodiola rosea ve formě prášku (surovina) |
| Botanické zdroje | Rhodiola rosea L. (kořen) | koncentrační poměr 4:1 |
| Účinné látky (HPLC) | Rosaviny ≥ 3,0 % | salidroside ≥ 1,0 % (stanovení metodou HPLC) |
| Extrakční rozpouštědlo a identifikace | 70 % ethanol (pouze) | TLC identifikace: pozitivní |
| Farmakopejní standard | Splňuje evropský farmakopický standard a podnikové normy | Kód HS: 1302199099 |
| Vzhled a velikost částic | Jemný žlutý až hnědočervený prášek; 100 % prochází sítem 80 mesh |
| Hustota v objemu a hustota po zatřesení | Hustota v objemu: 40 až 60 g/100 ml | Hustota po zatřesení: 60 až 90 g/100 ml | Ztráta při sušení ≤ 5,0 % |
| Kontrola čistoty a bezpečnosti | Těžké kovy ≤ 10 ppm (Pb ≤ 2, As ≤ 1, Cd ≤ 0,5, Hg ≤ 0,1) | Zbytkový ethanol ≤ 200 ppm |
| Balení & Ukládání | 25 kg/bumový bubínek (vnitřně 2 plastové pytle); uchovávejte v chladném a suchém prostředí |
| Doba použitelnosti a vzorek | doba použitelnosti 3 roky (36 měsíců) | Bezplatný vzorek 100 g (odesíláme do 24 hodin) |
Extrakt z Rhodiola Rosea v prášku (Rhodiola rosea L. ) je standardizovaná rostlinná adaptogenní surovina vyráběná společností Shaanxi Rainwood Biotech Co., Ltd. Získáno z autentických horských kořenů v koncentrační poměr 4:1 pomocí 70% ethanolu pro potravinářské účely je dvojnásobně standardizováno pro Rosaviny (≥ 3,0 % podle HPLC) a Salidroside (≥ 1,0 % podle HPLC) s potvrzením TLC, nízkým zbytkovým obsahem ethanolu (≤200 ppm, Eur.Ph 7.0), celkovým obsahem těžkých kovů ≤10 ppm (GB 5009.74) a ověřenou trvanlivostí 3 roky pro potravinové doplňky, nootropika a výživové přípravky pro sportovce.
Získáno výhradně z autentických kořenů z vysokohorských oblastí Rhodiola rosea L. pomocí 70% ethanolu pro potravinářské účely v poměru extrakce 4:1; Rainwood Biotech chrání citlivé bioaktivní fenylpropanoidy a fenylethanoidy. Každá šarže je důkladně testována validovanou metodou HPLC, aby byla zaručena autentická účinnost Rosavinů (≥3,0 %) a Salidrosidu (≥1,0 %) s potvrzením identity metodou TLC.
| Testovací parametr | Cílová farmakopeická specifikace | Validovaná analytická metoda |
|---|---|---|
| Stanovení rosavinů | ≥ 3,0 % (výsledek šarže: 3,12 %) | HPLC |
| Stanovení salidroside | ≥ 1,0 % (výsledek šarže: 1,09 %) | HPLC |
| Identifikace (test ID) | Kladný výsledek pro Rhodiola rosea | TLC (tenkovrstvá chromatografie) |
| Poměr koncentrace | 4:1 | Podnikový standard |
| Extrakční rozpouštědlo | pouze 70% ethanol | Záznam výrobního procesu |
| Vzhled a barva | Žlutá až hnědočervená prášková látka | Vizuální kontrola |
| Pach a chuť | Charakteristický zápach a chuť | Organoleptické vlastnosti |
| Velikost částic (síťová analýza) | 100% prochází 80 mřížkou | síto 80 mesh |
| Hustota | 40 až 60 g/100 ml (šarže: 58 g) | Standardní metoda CP-2020 |
| Tlaková hustota | 60 až 90 g/100 ml (šarže: 72 g) | Standardní metoda CP-2020 |
| Ztráta při sušení | ≤ 5,0 % (výsledek šarže: 1,48 %) | GB 5009.3 gravimetrická metoda |
| Celkový popel | ≤ 5,0 % (výsledek šarže: 3,03 %) | GB 5009.4 vysokoteplotní mufla |
| Zbytkové rozpouštědla | Ethanol ≤ 200 ppm | Eur.Ph 7.0 <2.4.24> GC s headspace |
| Zbytky pesticidů | DDT a 666 ≤ 0,2 ppm | AOAC 2007.01 GC-MS/MS |
| Celkový obsah těžkých kovů | ≤ 10,0 ppm (výsledek šarže: <10 ppm) | GB 5009.74 / ICP-MS |
| Olovo (Pb) | ≤ 2,0 ppm | GB 5009.12 / ICP-MS |
| Arzen (As) | ≤ 1,0 ppm | GB 5009.76 / ICP-MS |
| Kadmium (Cd) | ≤ 0,5 ppm | GB 5009.15 / ICP-MS |
| Rtuť (Hg) | ≤ 0,1 ppm | GB 5009.17 / ICP-MS |
| Celkový počet kolonií (TPC) | ≤ 1 000 CFU/g (šarže: < 600 CFU/g) | GB 4789.2 Mikrobiologie |
| Kvasinky a plísně | ≤ 100 CFU/g | GB 4789.15 Mikrobiologie |
| E. coli | Negativní / 10 g | GB 4789.3 Mikrobiologie |
| Salmonella | Negativní / 25 g | GB 4789.4 Mikrobiologie |
| Staphylococcus aureus | Negativní / 10 g | GB 4789.10 Mikrobiologie |
| Kategorie zamýšleného složení | Doporučená denní dávka | Kompatibilita složení a synergické účinky |
|---|---|---|
| Adaptogenní podpora při stresu a nadledvinách | 200 až 400 mg/den | Vynikající synergický účinek s ashwagandhou (KSM-66), panaxovým ženšenem a extraktem z posvátného bazalku. |
| Kognitivní nootropika a podpora zdraví mozku | 150 až 300 mg/den | Dobře se kombinuje s Alpha-GPC, bacopou monnieri, houbou liška obecná a L-theaninem. |
| Směsi pro vytrvalostní sporty a VO2 max | 300 až 500 mg/den | Účinně se doplňuje s turkesteronem, houbou cordyceps militaris, beta-alaninem a elektrolytovými směsmi. |
| Funkční nápoje RTD a kapalné dávkové formy | 100 až 250 mg/dávka | Okamžitá rozpustnost a průhledné jantarové roztoky; kompatibilní s přírodními maskovacími systémy na citrusovou chuť. |
| Kvalita a technické parametry | Standardizovaný extrakt Rainwood (HPLC) | Klasický prášek z kořene rodioly |
|---|---|---|
| Biologická účinnost | Rosaviny ≥3,0 % + salidroside ≥1,0 % (HPLC) | Nenormalizované / stopy (<0,5 %) |
| Poměr koncentrace | koncentrační poměr 4:1 | 1:1 (mletá surová kořenová hmota) |
| Extrakční rozpouštědlo | 70% ethanol potravinářské kvality (vyhovuje Evropské farmakopoeji) | Žádný (celý mletý kořen) |
| Zbytková rozpouštědla | Ethanol ≤ 200 ppm (Evropská farmakopoeie 7.0 <2.4.24>) | Neregulováno |
| Těžké kovy a bezpečnost | Celkový obsah těžkých kovů ≤ 10 ppm (GB 5009.74) | Vysoké riziko kontaminace půdy těžkými kovy |
| Doba trvanlivosti | 36 měsíců (3 roky) stabilní účinnost | 12 až 18 měsíců (rychlé rozkládání) |
Získejte zdarma 100 g prášku extraktu z Rhodiola rosea (obsah rosavinů ≥3,0 % / salidrosidu ≥1,0 % dle HPLC, poměr 4:1) spolu se kompletními testovacími údaji pro konkrétní šarži pro vaše vývojové formulace.
Zeptejte se nyní / Požádejte o vzorek 100 g →Extrakt z Rhodiola Rosea v prášku (Rhodiola rosea L. ) je standardizovaná rostlinná adaptogenní surovina vyráběná společností Shaanxi Rainwood Biotech Co., Ltd. Získáno z autentických horských kořenů v koncentrační poměr 4:1 pomocí 70% ethanolu pro potravinářské účely je dvojnásobně standardizováno pro Rosaviny (≥ 3,0 % podle HPLC) a Salidroside (≥ 1,0 % podle HPLC) s potvrzením TLC, nízkým zbytkovým obsahem ethanolu (≤200 ppm, Eur.Ph 7.0), celkovým obsahem těžkých kovů ≤10 ppm (GB 5009.74) a ověřenou trvanlivostí 3 roky pro potravinové doplňky, nootropika a výživové přípravky pro sportovce.
Získáno výhradně z autentických kořenů z vysokohorských oblastí Rhodiola rosea L. pomocí 70% ethanolu pro potravinářské účely v poměru extrakce 4:1; Rainwood Biotech chrání citlivé bioaktivní fenylpropanoidy a fenylethanoidy. Každá šarže je důkladně testována validovanou metodou HPLC, aby byla zaručena autentická účinnost Rosavinů (≥3,0 %) a Salidrosidu (≥1,0 %) s potvrzením identity metodou TLC.
| Testovací parametr | Cílová farmakopeická specifikace | Validovaná analytická metoda |
|---|---|---|
| Stanovení rosavinů | ≥ 3,0 % (výsledek šarže: 3,12 %) | HPLC |
| Stanovení salidroside | ≥ 1,0 % (výsledek šarže: 1,09 %) | HPLC |
| Identifikace (test ID) | Kladný výsledek pro Rhodiola rosea | TLC (tenkovrstvá chromatografie) |
| Poměr koncentrace | 4:1 | Podnikový standard |
| Extrakční rozpouštědlo | pouze 70% ethanol | Záznam výrobního procesu |
| Vzhled a barva | Žlutá až hnědočervená prášková látka | Vizuální kontrola |
| Pach a chuť | Charakteristický zápach a chuť | Organoleptické vlastnosti |
| Velikost částic (síťová analýza) | 100% prochází 80 mřížkou | síto 80 mesh |
| Hustota | 40 až 60 g/100 ml (šarže: 58 g) | Standardní metoda CP-2020 |
| Tlaková hustota | 60 až 90 g/100 ml (šarže: 72 g) | Standardní metoda CP-2020 |
| Ztráta při sušení | ≤ 5,0 % (výsledek šarže: 1,48 %) | GB 5009.3 gravimetrická metoda |
| Celkový popel | ≤ 5,0 % (výsledek šarže: 3,03 %) | GB 5009.4 vysokoteplotní mufla |
| Zbytkové rozpouštědla | Ethanol ≤ 200 ppm | Eur.Ph 7.0 <2.4.24> GC s headspace |
| Zbytky pesticidů | DDT a 666 ≤ 0,2 ppm | AOAC 2007.01 GC-MS/MS |
| Celkový obsah těžkých kovů | ≤ 10,0 ppm (výsledek šarže: <10 ppm) | GB 5009.74 / ICP-MS |
| Olovo (Pb) | ≤ 2,0 ppm | GB 5009.12 / ICP-MS |
| Arzen (As) | ≤ 1,0 ppm | GB 5009.76 / ICP-MS |
| Kadmium (Cd) | ≤ 0,5 ppm | GB 5009.15 / ICP-MS |
| Rtuť (Hg) | ≤ 0,1 ppm | GB 5009.17 / ICP-MS |
| Celkový počet kolonií (TPC) | ≤ 1 000 CFU/g (šarže: < 600 CFU/g) | GB 4789.2 Mikrobiologie |
| Kvasinky a plísně | ≤ 100 CFU/g | GB 4789.15 Mikrobiologie |
| E. coli | Negativní / 10 g | GB 4789.3 Mikrobiologie |
| Salmonella | Negativní / 25 g | GB 4789.4 Mikrobiologie |
| Staphylococcus aureus | Negativní / 10 g | GB 4789.10 Mikrobiologie |
| Kategorie zamýšleného složení | Doporučená denní dávka | Kompatibilita složení a synergické účinky |
|---|---|---|
| Adaptogenní podpora při stresu a nadledvinách | 200 až 400 mg/den | Vynikající synergický účinek s ashwagandhou (KSM-66), panaxovým ženšenem a extraktem z posvátného bazalku. |
| Kognitivní nootropika a podpora zdraví mozku | 150 až 300 mg/den | Dobře se kombinuje s Alpha-GPC, bacopou monnieri, houbou liška obecná a L-theaninem. |
| Směsi pro vytrvalostní sporty a VO2 max | 300 až 500 mg/den | Účinně se doplňuje s turkesteronem, houbou cordyceps militaris, beta-alaninem a elektrolytovými směsmi. |
| Funkční nápoje RTD a kapalné dávkové formy | 100 až 250 mg/dávka | Okamžitá rozpustnost a průhledné jantarové roztoky; kompatibilní s přírodními maskovacími systémy na citrusovou chuť. |
| Kvalita a technické parametry | Standardizovaný extrakt Rainwood (HPLC) | Klasický prášek z kořene rodioly |
|---|---|---|
| Biologická účinnost | Rosaviny ≥3,0 % + salidroside ≥1,0 % (HPLC) | Nenormalizované / stopy (<0,5 %) |
| Poměr koncentrace | koncentrační poměr 4:1 | 1:1 (mletá surová kořenová hmota) |
| Extrakční rozpouštědlo | 70% ethanol potravinářské kvality (vyhovuje Evropské farmakopoeji) | Žádný (celý mletý kořen) |
| Zbytková rozpouštědla | Ethanol ≤ 200 ppm (Evropská farmakopoeie 7.0 <2.4.24>) | Neregulováno |
| Těžké kovy a bezpečnost | Celkový obsah těžkých kovů ≤ 10 ppm (GB 5009.74) | Vysoké riziko kontaminace půdy těžkými kovy |
| Doba trvanlivosti | 36 měsíců (3 roky) stabilní účinnost | 12 až 18 měsíců (rychlé rozkládání) |
Získejte zdarma 100 g prášku extraktu z Rhodiola rosea (obsah rosavinů ≥3,0 % / salidrosidu ≥1,0 % dle HPLC, poměr 4:1) spolu se kompletními testovacími údaji pro konkrétní šarži pro vaše vývojové formulace.
Zeptejte se nyní / Požádejte o vzorek 100 g →Extrakt z Rhodiola Rosea v prášku (Rhodiola rosea L. ) je standardizovaná rostlinná adaptogenní surovina vyráběná společností Shaanxi Rainwood Biotech Co., Ltd. Vyvinuto pro farmaceutické, nutraceutické a vysoce výkonné kognitivní přípravky; je standardizováno pro dva účinné složky: Salidroside (1 % až 5 % HPLC) a Celkové množství rosavinů (3 % až 5 % HPLC, včetně rosavinu, rosinu a rosarinu) , čímž je zajištěna certifikovaná shoda s požadavky na čisté označení, ultra-nízký obsah těžkých kovů (≤10 ppm metodou ICP-MS) a nulový obsah škodlivých rozpouštědel třídy 1 a 2 (USP <467>, třída 3).
Získáváno z divoce rostoucích a udržitelně sbíraných horských Rhodiola Rosea rizomů; společnost Rainwood Biotech používá extrakci za sníženého tlaku a nízké teploty s vodno-ethanolovým roztokem, aby byly chráněny citlivé fenylpropanoidy a deriváty fenylethanolu. Každá výrobní dávka je dvakrát analyzována metodou HPLC, aby byly zaručeny autentické poměry Salidroside (CAS: 10338-51-9) ,Rosavin (CAS: 84954-92-7) ,Rosin (CAS: 85026-55-7) a Rosarin (CAS: 84954-93-8) .
| Testovací parametr | Cílová farmakopeická specifikace | Validovaná analytická metoda |
|---|---|---|
| Obsah salidroside | ≥ 1,0 %, ≥ 2,0 %, ≥ 3,0 %, ≥ 5,0 % (přizpůsobitelné) | HPLC (referenční metoda USP / EP) |
| Celkový obsah rosavinů | ≥ 3,0 až 5,0 % (rosavin, rosin, rosin) | HPLC (isokratická obrácená fáze) |
| Vzhled a zápach | Červenohnědá až hnědá jemná prášková hmota, charakteristický příjemný bylinný zápach | Organoleptická kontrola |
| Velikost částic a síto | 100 % projde sítem 80 mesh (≥95 % projde sítem 100 mesh) | Síťová analýza podle USP <786> |
| Ztráta při sušení / vlhkost | ≤5.0% | USP <731> (105 °C, 2 h) |
| Celkový obsah popela | ≤5.0% | USP <561> |
| Těžké kovy (celkem) | ≤10,0 ppm (Pb ≤1,0, As ≤1,0, Cd ≤0,5, Hg ≤0,1 ppm) | ICP-MS (USP <233>) |
| Zbytkové rozpouštědla | Ethanol ≤5 000 ppm; methanol a hexan nebyly detekovány | GC-Headspace (USP <467>) |
| Celkový počet kolonií (TPC) | ≤ 1 000 CFU/g | USP <2021> |
| Kvasinky a plísně | ≤100 CFU/g | USP <2021> |
| Patogenní mikroorganismy (Escherichia coli, Salmonella) | Negativní / 10 g (negativní / 25 g pro Salmonellu) | USP <2022> |
| Aplikační kategorie | Doporučená dávka | Kompatibilita ve formulacích a funkce |
|---|---|---|
| Kognitivní a nootropní směsi | 100 až 300 mg/den | Zlepšuje soustředění, duševní vytrvalost a neuroprotektivní účinek v synergii s L-theaninem a Bacopou. |
| Výdrž a sportovní výživa | 200 až 500 mg/den | Podporuje využití kyslíku buňkami, odolnost proti únavě a obnovu ATP. |
| Uklidnění a vyvážení kortizolu | 150 až 400 mg/den | Mění stresovou odezvu osy hypotalamus–hypofýza–nadledviny, podporuje zdraví nadledvin a uklidňující náladu. |
| Funkční nápoje RTD | 50 až 200 mg/dávka | Rozptýlitelné ve vodě, čistý rostlinný chutový profil pro nápoje poskytující energii a uklidnění. |
| Hodnotící parametr | Standardizovaný extrakt Rainwood (dvojnásobná analýza HPLC) | Konvenční hrubý mletý prášek z rodioly |
|---|---|---|
| Účinnost bioaktivních látek | Standardizovaný salidroside (1 % až 5 %) + rosaviny (3 % až 5 %) | Nestandardizované, neznámé nebo stopy účinných látek (< 0,5 %) |
| Účinnost dávkování | Vysoká účinnost: účinná klinická dávka 100 až 300 mg | Nepohodlný objem: vyžaduje 3 000 až 5 000 mg surového prášku |
| Určení druhu | záruka 100 % Rhodiola Rosea pomocí TLC / HPLC fingerprintu | Vysoké riziko příměsí s Rhodiola crenulata |
| Těžké kovy a mikrobiální kontaminace | Ultra-nízké obsahy těžkých kovů (ICP-MS) a nízké mikrobiální zatížení | Proměnná biologická zátěž, rizika mikrobiálního znečištění půdy |
Kontaktujte náš technický prodejní tým pro podrobné monografie HPLC, regulační dokumentace a konkurenční velkoobchodní cenové nabídky.
Zeptejte se nyní / Požádejte o vzorek 100 g →"
Společnost Shaanxi Rainwood Biotech dodržuje farmaceutické výrobní standardy a nabízí globálním značkám adaptogenních a kognitivních formulací nekonkurovatelné technické i obchodní výhody:
\n"
"
Shaanxi Rainwood Biotech Co., Ltd. (založeno v roce 2006) je přední výrobce rostlinných extraktů vyhovujících požadavkům cGMP a dodavatel standardizovaných surovin se sídlem v oblasti vysokých technologií v Si-anu, provincie Šen-si, Čína. Provozujeme moderní výrobní areál o rozloze 19 akřů, vybavený automatickými linkami pro nepřetržitou extrakci, jednotkami pro vakuumovou koncentraci, membránovými separačními systémy a čistými místnostmi třídy 100 000.
\nNaše nezávislé centrum pro kontrolu kvality je vybaveno vysoce přesnými analytickými přístroji, včetně Vysokovýkonné kapalinové chromatografie Shimadzu (HPLC) ,Plynové chromatografie (GC-MS) ,UV-Vis spektrofotometrů ,Atomových absorpčních spektrometrů (AAS) a systémů tenkovrstvé chromatografie (TLC). Provádíme komplexní interní zkoušky obsahu účinné látky, zbytků pesticidů, těžkých kovů, mikrobiologických limitů a zbytků rozpouštědel, stejně jako externí křížové zkoušky u třetích stran SGS a Eurofins.
\nRainwood Biotech je certifikována podle komplexních globálních standardů bezpečnosti potravin a řízení kvality:
\n
\n
\n
\n
\n "
"
Společnost Shaanxi Rainwood Biotech vyrábí komplexní sortiment standardizovaných rostlinných adaptogenů a účinných surovin podporujících životní sílu. Prozkoumejte naše vysoce kompatibilní synergické účinné složky pro pokročilé formulace zaměřené na kognitivní funkce, zmírňování stresu a vytrvalost:
\n| Synergická surovina | Standardizovaná účinnost | Synergie ve formulaci a její výhody |
|---|---|---|
| Extrakt z ginsengu ve formě prášku → | Ginsenosidy 10 % až 80 % (HPLC/UV) | Klasická kombinace adaptogenů zvyšující fyzickou výdrž, mentální jasnost a imunitní obranu. |
| Turkesteron ve formě prášku → | Turkesteron 2 % až 10 % (HPLC) | Synergický prostředek zvyšující sportovní výkon, který podporuje tvorbu ATP a regeneraci svalů. |
| Icariin ve formě prášku (Epimedium) → | Icariin 10 % až 98 % (HPLC) | Synergistický komplex pro zlepšení prokrvení, syntézu oxidu dusičitého a posílení životní vitality. |
| Prášek z extraktu z hroznových semen → | Proantokyanidiny (OPC) ≥ 95 % | Silná antioxidantní ochrana proti oxidačnímu stresu vyvolanému fyzickou zátěží. |
"