Rm 218, Tangxing Digital Bld, #6 Tangxing Rd, Xi’an, Shaanxi, China +86 17791258855 [email protected]
Extrakt z Rhodiola Rosea prášok (Rhodiola rosea L. je štandardizovaná rastlinná adaptogénna surovina vyrábaná spoločnosťou Shaanxi Rainwood Biotech. Štandardizovaná na vysokú účinnosť Rosavíny (≥ 3,0 % podľa HPLC) a Salidrozid (≥ 1,0 % podľa HPLC) s a koncentračné pomery 4:1 , je extrahovaná výlučne z autentických koreňov hôrnej rodiole pomocou 70 % etanolu potravinárskej kvality, čo zabezpečuje vynikajúcu konzistenciu šarží, nízku hladinu ťažkých kovov a dodržiavanie požiadaviek na „čisté“ označenie pre doplnkové stravovacie prípravky, zmesi kognitívnych adaptogénov a výživu pre vytrvalostné športy.
| Názov výrobku | Extrakt z Rhodiola rosea v prášku (surovina) |
| Botanický zdroj | Rhodiola rosea L. (koreň) | koncentračné pomery 4:1 |
| Účinné zložky (HPLC) | Rosavíny ≥ 3,0 % | salidrozid ≥ 1,0 % (analytická metóda HPLC) |
| Extrakčné rozpúšťadlo a identifikácia | 70 % etanol (iba) | TLC identifikácia: pozitívna |
| Farmakopický štandard | Zodpovedá európskym farmakopévnym a podnikovým štandardom | HS kód: 1302199099 |
| Vzhľad a veľkosť častíc | Jemný žltý až hnedočervený prášok; 100 % prechádza sitom s veľkosťou otvorov 80 mesh |
| Hustota v nesťačenej a stlačenej forme | Nesťačená: 40–60 g/100 ml | Stlačená: 60–90 g/100 ml | Straty pri sušení ≤ 5,0 % |
| Kontrola čistoty a bezpečnosti | Ťažké kovy ≤ 10 ppm (Pb ≤ 2, As ≤ 1, Cd ≤ 0,5, Hg ≤ 0,1) | Zvyškový etanol ≤ 200 ppm |
| Balenie & Ukladanie | 25 kg/papierový bubon (vnútri 2 plastové vrecká); uchovávať v chladnom a suchom mieste |
| Trvanlivosť a vzorka | trvanlivosť 3 roky (36 mesiacov) | Bezplatná vzorka 100 g (odoslaná do 24 hodín) |
Extrakt z Rhodiola Rosea prášok (Rhodiola rosea L. ) je štandardizovaná rastlinná adaptogénna surovina vyrábaná spoločnosťou Shaanxi Rainwood Biotech Co., Ltd. Extrahované z autentických alpských koreňov pri koncentračné pomery 4:1 použití 70 % etanolu vhodného na potravinové účely je dvojnásobne štandardizované pre Rosavíny (≥ 3,0 % podľa HPLC) a Salidrozid (≥ 1,0 % podľa HPLC) s potvrdením TLC, nízkym obsahom zvyškového etanolu (≤ 200 ppm, Eur.Ph 7.0), celkovým obsahom ťažkých kovov ≤ 10 ppm (GB 5009.74) a overenou trvanlivosťou 3 roky pre doplnky stravy, nootropiká a výkonnostné športové formulácie.
Extrahované výlučne z autentických koreňov z vysokohorských oblastí Rhodiola rosea L. pomocou 70 % etanolu vhodného na potravinové účely v pomere extrakcie 4:1; Rainwood Biotech chráni citlivé bioaktívne fenylpropanoidy a fenyletanoidy. Každá dávka je dôkladne testovaná validovanou metódou HPLC, aby sa zaručila autentická účinnosť Rosavínov (≥ 3,0 %) a Salidrozinu (≥ 1,0 %) s potvrdením identity pomocou TLC.
| Testovací parameter | Cieľová farmakopická špecifikácia | Validovaná skúšobná metóda |
|---|---|---|
| Stanovenie rosavínov | ≥ 3,0 % (výsledok šarži: 3,12 %) | HPLC |
| Stanovenie salidrozidu | ≥ 1,0 % (výsledok šarži: 1,09 %) | HPLC |
| Identifikácia (test ID) | Kladný výsledok pre Rhodiola rosea | TLC (tenkovrstvová chromatografia) |
| Pomer koncentrácie | 4:1 | Podnikový štandard |
| Extrakčné rozpúšťadlo | iba 70 % etanol | Záznam výrobného procesu |
| Vzhľad a farba | Žltá až hnedočervená prášková látka | Vizuálna kontrola |
| Pach a chut' | Charakteristický aromatický zápach a chuť | Organoleptické vlastnosti |
| Veľkosť častíc (analýza cez sitá) | 100% pass 80 mesh | sieťové sito 80 mesh |
| Hustota hromadného tovaru | 40 až 60 g/100 ml (šarža: 58 g) | Štandardná metóda CP-2020 |
| Hustota po zatrasení | 60 až 90 g/100 ml (šarža: 72 g) | Štandardná metóda CP-2020 |
| STRATA PRI SUŠENÍ | ≤ 5,0 % (výsledok šarže: 1,48 %) | GB 5009.3 gravimetrická metóda |
| Celková popol | ≤ 5,0 % (výsledok šarže: 3,03 %) | GB 5009.4 vysokoteplotná peč pri vysokých teplotách |
| Zvyšné roztvorenky | Etanol ≤ 200 ppm | Eur.Ph 7.0 <2.4.24> Headspace GC |
| Zvyšky pesticídov | DDT a 666 ≤ 0,2 ppm | AOAC 2007.01 GC-MS/MS |
| Celkové ťažké kovy | ≤ 10,0 ppm (výsledok šarže: < 10 ppm) | GB 5009.74 / ICP-MS |
| Olovo (Pb) | ≤ 2,0 ppm | GB 5009.12 / ICP-MS |
| Kadmium (As) | ≤ 1,0 ppm | GB 5009.76 / ICP-MS |
| Kadmium (Cd) | ≤ 0,5 ppm | GB 5009.15 / ICP-MS |
| Mercury (Hg) | ≤ 0,1 ppm | GB 5009.17 / ICP-MS |
| Celkový počet mikroorganizmov (TPC) | ≤ 1 000 CFU/g (šarža: < 600 CFU/g) | GB 4789.2 Mikrobiológia |
| Kvasinky a pliesne | ≤ 100 CFU/g | GB 4789.15 Mikrobiológia |
| E. coli | Negatívne / 10 g | GB 4789.3 Mikrobiológia |
| SALMONELLA | Negatívne / 25 g | GB 4789.4 Mikrobiológia |
| Staphylococcus aureus | Negatívne / 10 g | GB 4789.10 Mikrobiológia |
| Kategória cieľovej formulácie | Odporúčaná denná dávka | Kompatibilita formulácie a synergické účinky |
|---|---|---|
| Adaptogénna podpora pri stresoch a nadobličkách | 200 až 400 mg/deň | Vynikajúca synergia s ashwagandhou (KSM-66), panaxovým ginsengom a výťahom zo svätej bazalky. |
| Kognitívne nootropiká a zdravie mozgu | 150 až 300 mg/deň | Bezproblémovo sa kombinuje s alpha-GPC, bacopou monnieri, hubou hericium erinaceus (leví chvost) a L-teanínom. |
| Zmesi na vytrvalostné športy a VO₂ max | 300 až 500 mg/deň | Efektívne sa spája s turkesterónom, cordyceps militaris, beta-alanínom a elektrolytovými predzmiešanými zmesami. |
| RTD funkčné nápoje a tekuté dávkovacie prípravky | 100 až 250 mg/servírka | Okamžitá rozpustnosť a priehľadný hnedožltý roztok; kompatibilný s prírodnými maskovacími systémami na citrusové chúť. |
| Kvalita a technické parametre | Štandardizovaný extrakt Rainwood (HPLC) | Konvenčný hrubý prášok z rôzolovej koreňovej rastliny |
|---|---|---|
| Biologická účinnosť | Rosavíny ≥3,0 % + salidrozid ≥1,0 % (HPLC) | Nenormalizované / stopové množstvo (<0,5 %) |
| Pomer koncentrácie | zahustenie v pomere 4:1 | pomer 1:1 (surové mleté koreňové vlákna) |
| Extrakčné rozpúšťadlo | 70 % etanol potravinárskej kvality (vyhovuje Eur.Ph) | Žiadne (mletý celý koreň) |
| Zvyšky rozpúšťadiel | Etanol ≤ 200 ppm (Eur.Ph 7.0 <2.4.24>) | Neregulované |
| Ťažké kovy a bezpečnosť | Celkový obsah ťažkých kovov ≤ 10 ppm (GB 5009.74) | Vysoké riziko kontaminácie pôdy ťažkými kovmi |
| Doba trvanlivosti | 36 mesiacov (3 roky) stabilná účinnosť | 12 až 18 mesiacov (rýchle rozkladanie) |
Získajte bezplatne 100 g prášku extraktu z rodiole ružovej (rosavíny ≥3,0 % / salidrozid ≥1,0 % podľa HPLC, pomer 4:1) vrátane úplných testovacích údajov pre konkrétnu dávku, vhodných pre vaše výskumné a vývojové formulácie.
Požiadajte teraz / Požiadajte o vzorku 100 g →Extrakt z Rhodiola Rosea prášok (Rhodiola rosea L. ) je štandardizovaná rastlinná adaptogénna surovina vyrábaná spoločnosťou Shaanxi Rainwood Biotech Co., Ltd. Extrahované z autentických alpských koreňov pri koncentračné pomery 4:1 použití 70 % etanolu vhodného na potravinové účely je dvojnásobne štandardizované pre Rosavíny (≥ 3,0 % podľa HPLC) a Salidrozid (≥ 1,0 % podľa HPLC) s potvrdením TLC, nízkym obsahom zvyškového etanolu (≤ 200 ppm, Eur.Ph 7.0), celkovým obsahom ťažkých kovov ≤ 10 ppm (GB 5009.74) a overenou trvanlivosťou 3 roky pre doplnky stravy, nootropiká a výkonnostné športové formulácie.
Extrahované výlučne z autentických koreňov z vysokohorských oblastí Rhodiola rosea L. pomocou 70 % etanolu vhodného na potravinové účely v pomere extrakcie 4:1; Rainwood Biotech chráni citlivé bioaktívne fenylpropanoidy a fenyletanoidy. Každá dávka je dôkladne testovaná validovanou metódou HPLC, aby sa zaručila autentická účinnosť Rosavínov (≥ 3,0 %) a Salidrozinu (≥ 1,0 %) s potvrdením identity pomocou TLC.
| Testovací parameter | Cieľová farmakopická špecifikácia | Validovaná skúšobná metóda |
|---|---|---|
| Stanovenie rosavínov | ≥ 3,0 % (výsledok šarži: 3,12 %) | HPLC |
| Stanovenie salidrozidu | ≥ 1,0 % (výsledok šarži: 1,09 %) | HPLC |
| Identifikácia (test ID) | Kladný výsledok pre Rhodiola rosea | TLC (tenkovrstvová chromatografia) |
| Pomer koncentrácie | 4:1 | Podnikový štandard |
| Extrakčné rozpúšťadlo | iba 70 % etanol | Záznam výrobného procesu |
| Vzhľad a farba | Žltá až hnedočervená prášková látka | Vizuálna kontrola |
| Pach a chut' | Charakteristický aromatický zápach a chuť | Organoleptické vlastnosti |
| Veľkosť častíc (analýza cez sitá) | 100% pass 80 mesh | sieťové sito 80 mesh |
| Hustota hromadného tovaru | 40 až 60 g/100 ml (šarža: 58 g) | Štandardná metóda CP-2020 |
| Hustota po zatrasení | 60 až 90 g/100 ml (šarža: 72 g) | Štandardná metóda CP-2020 |
| STRATA PRI SUŠENÍ | ≤ 5,0 % (výsledok šarže: 1,48 %) | GB 5009.3 gravimetrická metóda |
| Celková popol | ≤ 5,0 % (výsledok šarže: 3,03 %) | GB 5009.4 vysokoteplotná peč pri vysokých teplotách |
| Zvyšné roztvorenky | Etanol ≤ 200 ppm | Eur.Ph 7.0 <2.4.24> Headspace GC |
| Zvyšky pesticídov | DDT a 666 ≤ 0,2 ppm | AOAC 2007.01 GC-MS/MS |
| Celkové ťažké kovy | ≤ 10,0 ppm (výsledok šarže: < 10 ppm) | GB 5009.74 / ICP-MS |
| Olovo (Pb) | ≤ 2,0 ppm | GB 5009.12 / ICP-MS |
| Kadmium (As) | ≤ 1,0 ppm | GB 5009.76 / ICP-MS |
| Kadmium (Cd) | ≤ 0,5 ppm | GB 5009.15 / ICP-MS |
| Mercury (Hg) | ≤ 0,1 ppm | GB 5009.17 / ICP-MS |
| Celkový počet mikroorganizmov (TPC) | ≤ 1 000 CFU/g (šarža: < 600 CFU/g) | GB 4789.2 Mikrobiológia |
| Kvasinky a pliesne | ≤ 100 CFU/g | GB 4789.15 Mikrobiológia |
| E. coli | Negatívne / 10 g | GB 4789.3 Mikrobiológia |
| SALMONELLA | Negatívne / 25 g | GB 4789.4 Mikrobiológia |
| Staphylococcus aureus | Negatívne / 10 g | GB 4789.10 Mikrobiológia |
| Kategória cieľovej formulácie | Odporúčaná denná dávka | Kompatibilita formulácie a synergické účinky |
|---|---|---|
| Adaptogénna podpora pri stresoch a nadobličkách | 200 až 400 mg/deň | Vynikajúca synergia s ashwagandhou (KSM-66), panaxovým ginsengom a výťahom zo svätej bazalky. |
| Kognitívne nootropiká a zdravie mozgu | 150 až 300 mg/deň | Bezproblémovo sa kombinuje s alpha-GPC, bacopou monnieri, hubou hericium erinaceus (leví chvost) a L-teanínom. |
| Zmesi na vytrvalostné športy a VO₂ max | 300 až 500 mg/deň | Efektívne sa spája s turkesterónom, cordyceps militaris, beta-alanínom a elektrolytovými predzmiešanými zmesami. |
| RTD funkčné nápoje a tekuté dávkovacie prípravky | 100 až 250 mg/servírka | Okamžitá rozpustnosť a priehľadný hnedožltý roztok; kompatibilný s prírodnými maskovacími systémami na citrusové chúť. |
| Kvalita a technické parametre | Štandardizovaný extrakt Rainwood (HPLC) | Konvenčný hrubý prášok z rôzolovej koreňovej rastliny |
|---|---|---|
| Biologická účinnosť | Rosavíny ≥3,0 % + salidrozid ≥1,0 % (HPLC) | Nenormalizované / stopové množstvo (<0,5 %) |
| Pomer koncentrácie | zahustenie v pomere 4:1 | pomer 1:1 (surové mleté koreňové vlákna) |
| Extrakčné rozpúšťadlo | 70 % etanol potravinárskej kvality (vyhovuje Eur.Ph) | Žiadne (mletý celý koreň) |
| Zvyšky rozpúšťadiel | Etanol ≤ 200 ppm (Eur.Ph 7.0 <2.4.24>) | Neregulované |
| Ťažké kovy a bezpečnosť | Celkový obsah ťažkých kovov ≤ 10 ppm (GB 5009.74) | Vysoké riziko kontaminácie pôdy ťažkými kovmi |
| Doba trvanlivosti | 36 mesiacov (3 roky) stabilná účinnosť | 12 až 18 mesiacov (rýchle rozkladanie) |
Získajte bezplatne 100 g prášku extraktu z rodiole ružovej (rosavíny ≥3,0 % / salidrozid ≥1,0 % podľa HPLC, pomer 4:1) vrátane úplných testovacích údajov pre konkrétnu dávku, vhodných pre vaše výskumné a vývojové formulácie.
Požiadajte teraz / Požiadajte o vzorku 100 g →Extrakt z Rhodiola Rosea prášok (Rhodiola rosea L. ) je štandardizovaná rastlinná adaptogénna surovina vyrábaná spoločnosťou Shaanxi Rainwood Biotech Co., Ltd. Vyvinutá pre farmaceutické, nutraceutické a kognitívne formulácie s vysokým výkonom, je štandardizovaná pre dva aktívne markerové látky: Salidroside (1 % až 5 % HPLC) a Celkové množstvo rosavín (3 % až 5 % HPLC vrátane rosavínu, rozinu a rosarínu) , čo zaisťuje overenú zhodu s požiadavkami na čisté označenie, ultra-nízku úroveň ťažkých kovov (≤10 ppm podľa ICP-MS) a nulové množstvo škodlivých rozpúšťadiel triedy 1 a 2 (USP <467> trieda 3).
Získaná z divoko rastúcich a udržateľne zberaných alpských Rhodiola rosea koreňov, Rainwood Biotech používa extrakciu vodno-etanolovým roztokom za zníženého tlaku a nízkej teploty, aby sa ochránili citlivé fenylpropanoidy a deriváty fenylethanolu. Každá výrobná dávka sa dvojnásobne testuje metódou HPLC, aby sa zaručili autentické pomery Salidroside (CAS: 10338-51-9) ,Rosavin (CAS: 84954-92-7) ,Rosín (CAS: 85026-55-7) a Rosarin (CAS: 84954-93-8) .
| Testovací parameter | Cieľová farmakopická špecifikácia | Validovaná skúšobná metóda |
|---|---|---|
| Obsah salidrozidu | ≥ 1,0 %, ≥ 2,0 %, ≥ 3,0 %, ≥ 5,0 % (prispôsobiteľné) | HPLC (referencia USP / EP) |
| Celkový obsah rosavínov | ≥ 3,0 % až 5,0 % (rosavin, rosín, rosin) | HPLC (izokratická reverzná fáza) |
| Vzhľad a zápach | Červeno-hnedý až hnedý jemný prášok, charakteristický príjemný bylinný zápach | Organoleptická skúška |
| Veľkosť častíc a presejanie cez sitá | 100 % prechádza sitom s veľkosťou otvorov 80 mesh (≥ 95 % prechádza sitom s veľkosťou otvorov 100 mesh) | Sieťová analýza podľa USP <786> |
| Strata pri sušení / vlhkosť | ≤5.0% | USP <731> (105 °C, 2 h) |
| Celkový obsah popola | ≤5.0% | USP <561> |
| Ťažké kovy (celkom) | ≤10,0 ppm (Pb ≤1,0 ppm, As ≤1,0 ppm, Cd ≤0,5 ppm, Hg ≤0,1 ppm) | ICP-MS (USP <233>) |
| Zvyšné roztvorenky | Etanol ≤5 000 ppm; metanol a hexán neboli zistené | GC – metóda hlavnej fázy (USP <467>) |
| Celkový počet mikroorganizmov (TPC) | ≤1 000 CFU/g | USP <2021> |
| Kvasinky a plísně | ≤100 CFU/g | USP <2021> |
| Patogénne mikroorganizmy (E. coli, Salmonella) | Negatívny / 10 g (negatívny / 25 g pre Salmonellu) | USP <2022> |
| Kategória aplikácie | Odporúčaná dávka | Kompatibilita vo formuláciách a funkcia |
|---|---|---|
| Kognitívne a nootropné zmesi | 100 až 300 mg/deň | Zlepšuje sústredenie, mentálnu vytrvalosť a neuroprotekcii v synergickom účinku s L-teanínom a Bacopou. |
| Výdrž a športová výživa | 200 až 500 mg/deň | Podporuje využívanie kyslíka bunkami, protiúnavový účinok a obnovu ATP. |
| Uľahčenie stresu a vyváženie kortizolu | 150 až 400 mg/deň | Moduluje stresovú odpoveď osi HPA a podporuje zdravie nadobličiek a upokojivú náladu. |
| Funkčné nápoje pripravené na okamžitú spotrebu (RTD) | 50 až 200 mg/porcia | Vo vode rozpustné, čisté rastlinné chutové profily pre nápoje na energiu a uvoľnenie. |
| Hodnotiaci parameter | Štandardizovaný extrakt Rainwood (dvojitá HPLC analýza) | Konvenčný prášok z korenia Rhodiola mletý na hrubo |
|---|---|---|
| Bioaktívna skúška účinnosti | Štandardizovaný salidrozid (1 % až 5 %) + rosavíny (3 % až 5 %) | Neštandardizované, neznáme alebo stopové aktívne značky (< 0,5 %) |
| Účinnosť dávkovania | Vysoká účinnosť: účinná klinická dávka 100 až 300 mg | Veľký objem: vyžaduje 3 000 až 5 000 mg surového prášku |
| Určenie druhu | záruka 100 % Rhodiola rosea metódou TLC / HPLC fingerprint | Vysoké riziko pridaných nečistôt Rhodiola crenulata |
| Ťažké kovy a mikrobiológia | Ultra-nízke množstvo ťažkých kovov (ICP-MS) a nízka biologická záťaž | Premenná biologická záťaž, riziká kontaminácie pôdy mikroorganizmami |
Kontaktujte náš technický predajný tím pre komplexné monografie HPLC testovania, regulačné dokumenty a konkurenčné veľkoobchodné objemové ponuky.
Požiadajte teraz / Požiadajte o vzorku 100 g →"
Shaanxi Rainwood Biotech dodržiava výrobné štandardy farmaceutického stupňa a ponúka globálnym značkám adaptogénnych a kognitívnych prípravkov nezvyčajné technické a obchodné výhody:
\n"
"
Shaanxi Rainwood Biotech Co., Ltd. (založené v roku 2006) je popredný výrobca rastlinných extraktov v súlade s požiadavkami cGMP a dodávateľ štandardizovaných surovín so sídlom v oblasti vysokotechnologického rozvoja Xi’an v provincii Šan-si, Čína. Prevádzkujeme moderné výrobné zariadenie na ploche 19 árov vybavené automatickými kontinuálnymi extrakčnými linkami, jednotkami na koncentráciu vo vákuu, membránovými separačnými systémami a čistými miestnosťami triedy 100 000.
\nNaše nezávislé centrum kontroly kvality je vybavené analytickými prístrojmi s vysokou presnosťou, vrátane Vysokovýkonnej kvapalinovej chromatografie Shimadzu (HPLC) ,Plynovej chromatografie (GC-MS) ,UV-Vis spektrofotometrov ,Atómových absorpčných spektrometrov (AAS) a systémov tenkoplastovej chromatografie (TLC). Vykonávame komplexné interné skúšania na stanovenie čistoty účinnej látky, zvyškov pesticídov, ťažkých kovov, mikrobiologických limít a zvyškov rozpúšťadiel, ako aj externé krížové skúšania prostredníctvom spoločností SGS a Eurofins.
\nRainwood Biotech je certifikovaná podľa komplexných globálnych noriem bezpečnosti potravín a manažmentu kvality:
\n
\n
\n
\n
\n "
"
Spoločnosť Shaanxi Rainwood Biotech vyrába komplexný portfóliový sortiment štandardizovaných rastlinných adaptogénov a účinných surovín podporujúcich vitalitu. Preskúmajte naše vysokej kompatibility synergické účinné zložky pre pokročilé formulácie na podporu kognitívnych funkcií, uvoľňovanie stresu a vytrvalosti:
\n| Synergická surovina | Štandardizovaná účinnosť | Synergia vo formulácii a jej výhody |
|---|---|---|
| Prášok z extraktu ginsengu → | Ginsenozidy 10 % až 80 % HPLC/UV | Klasická adaptogénna kombinácia zvyšujúca fyzickú výdrž, mentálnu jasnosť a imunitnú obranu. |
| Prášok turkesterónu → | Turkesterón 2 % až 10 % HPLC | Synergický zvyšovač športových výkonov podporujúci tvorbu ATP a regeneráciu svalov. |
| Prášok Icariin (Epimedium) → | Icariin 10 % až 98 % HPLC | Synergická cirkulácia krvi, syntéza oxidu dusičitého a komplex tonikov pre životnú silu. |
| Prášok z extraktu z hrozna → | Proantokyánidíny (OPC) ≥ 95 % | Silná antioxidantná ochrana proti oxidačnému stresu spôsobenému fyzickou aktivitou. |
"