Ingyenes árajánlat kérése

Képviselőnk hamarosan felvételi kapcsolatba lép Önnel.
E-mail
Név
Vállalat neve
Üzenet
0/1000

Növényi kivonatokból

Kezdőlap>Termékek>Növényi kivonatokból

Rhodiola Rosea Kivonat Por

Rhodiola Rosea Kivonat Por (Rhodiola rosea L. ) egy szabványosított botanikus adaptogén nyersanyag, amelyet a Shaanxi Rainwood Biotech gyárt. Magas hatékonyságra szabványosított Rosavinok (≥3,0% HPLC szerint) és Szalidroziid (≥1,0% HPLC szerint) ezzel a 4:1-es koncentrációs arány , kizárólag autentikus hegyi Rhodiola gyökerekből nyerik 70%-os élelmiszer-minőségű etanol felhasználásával, így kiváló tételenkénti egyenletességet, alacsony nehézfém-tartalmat és tiszta címke-követelményeknek való megfelelést biztosít a táplálékkiegészítő-képletekhez, kognitív adaptogén keverékekhez és az állóképességi sporttáplálkozáshoz.

✓ Rosavinok ≥3,0% és szalidroziid ≥1,0% (HPLC) ✓ 70%-os etanolos kivonat (4:1 arány) ✓ 100 g ingyenes minta elérhető ✓ Raktáron (nagykereskedelmi mennyiség)
Termék neve Rhodiola rosea kivonatpor (nyersanyag)
Növényi forrás Rhodiola rosea L. (Gyökér) | Koncentrációs arány 4:1
Hatóanyagok (HPLC) Rosavinok ≥3,0% | Szalidroziid ≥1,0% (HPLC-méréssel igazolva)
Kivonóoldószer és azonosítás 70% etanol (kizárólag) | TLC-azonosítás: pozitív
Gyógyszerkönyvi szabvány Megfelel az Európai Gyógyszerkönyv és a vállalati szabványoknak | HS-kód: 1302199099
Megjelenés és részecskeméret Finom sárga–barnás vörös por; 100%-os áthaladás 80-es szitán
Ömlesztett és levert sűrűség Ömlesztett: 40–60 g/100 ml | Levert: 60–90 g/100 ml | Szárítási veszteség ≤ 5,0%
Tisztaság- és biztonságellenőrzés Nehézfémek ≤ 10 ppm (Pb ≤ 2, As ≤ 1, Cd ≤ 0,5, Hg ≤ 0,1) | Maradék etanol ≤ 200 ppm
Csomagolás & Tárolás 25 kg/papírdob (két műanyag zacskó belül); hűvös és száraz helyen tárolandó
Felhasználhatósági idő és minta 3 év (36 hónap) felhasználhatósági idő | 100 g ingyenes minta (24 órán belül kiszállítva)
Mércéknév: Rainwood Biotech | Spu: RW-RHO98
Brand:
RainWood Biotech
Spu:
RW-RHO98
Mesterséges intelligencia összefoglaló Közvetlen műszaki adatlap

Rhodiola Rosea Kivonat Por (Rhodiola rosea L. ) egy szabványosított növényi adaptogén nyersanyag, amelyet a Shaanxi Rainwood Biotech Co., Ltd. Kivonva az autentikus alpesi gyökeréből egy 4:1-es koncentrációs arány 70%-os élelmiszer-minőségű etanollal történő kivonással kettős szabványosítás érhető el Rosavinok (≥3,0% HPLC szerint) és Szalidroziid (≥1,0% HPLC szerint) tLC-igazolással, alacsony maradéketanol-tartalommal (≤200 ppm, Eur.Ph 7.0), összes nehézfém ≤10 ppm (GB 5009.74), és igazolt 3 év tárolási idejű étrend-kiegészítők, nootropikumok és teljesítményfokozó sporttáplálékok számára.

🌿 Növényi beszerzés és kettős szabványosított bioaktív jelölőanyagok

Kizárólag autentikus magashegyi Rhodiola rosea L. gyökeréből történő kivonás 70%-os élelmiszer-minőségű etanollal 4:1 kivonási arányban; a Rainwood Biotech óvja a finom bioaktív fenilpropánoidokat és feniletanoidokat. Minden tétel érvényesített HPLC-méréssel kerül szigorúan tesztelésre az autentikus hatóanyag-tartalmak garantálása érdekében: Rosavinok (≥3,0%) és Salidroside (≥1,0%) tLC-azonosság-igazolással.

🛡️ Tanúsított tiszta címke és szabályozási megfelelőség
✓Non-GMO Project igazolt
✓100% allergénmentes (glutén/szója/tejtermék)
✓BSE / TSE ingyenes nyilatkozat
✓Nem ionizáló sugárzásmentes és ETO-mentes
✓Kaliforniai Prop 65 szabályzatnak megfelelő
✓Maradéketanol ≤200 ppm (Eur.Ph 7.0)

🔬 Szabványosított műszaki COA és analitikai specifikációk

Tesztparaméter Célzott gyógyszerkönyvi specifikáció Érvényesített vizsgálati módszer
Rosavinok mennyiségi meghatározása ≥ 3,0 % (köteg eredménye: 3,12 %) HPLC
Salidroside mennyiségi meghatározása ≥ 1,0 % (köteg eredménye: 1,09 %) HPLC
Azonosítás (azonosítási vizsgálat) Rhodiola rosea jelenléte pozitív TLK (vékonyréteg-kromatográfia)
Koncentrációs arány 4:1 Vállalati szabvány
Kivonási oldószer csak 70 % etanol Gyártási folyamat naplója
Megjelenés és szín Sárgásbarnától vörösesbarnáig terjedő por Látóvizsgálat
Szag és íz Jellegzetes aroma és íz Érzékszervi tulajdonságok
Részecskeméret (szitavizsgálat) 100%-os áthaladás 80 hálón 80-es szita
A tömegsűrűség 40–60 g/100 ml (tétel: 58 g) CP-2020 szabványos módszer
Ömlesztett sűrűség 60–90 g/100 ml (tétel: 72 g) CP-2020 szabványos módszer
Torrékolási veszteség ≤ 5,0 % (tételeredmény: 1,48 %) GB 5009.3 tömegméréses módszer
Teljes hamuvizsgálat ≤ 5,0 % (tételeredmény: 3,03 %) GB 5009.4 magas hőmérsékletű kemencés módszer
Maradékos oldóanyagok Etanol ≤ 200 ppm Eur.Ph 7.0 <2.4.24> fejtéri GC
Növényvédő szerek maradéka DDT és 666 ≤ 0,2 ppm AOAC 2007.01 GC-MS/MS
Összes nehézfém ≤ 10,0 ppm (tételeredmény: <10 ppm) GB 5009.74 / ICP-MS
Olajko (Pb) ≤ 2,0 ppm GB 5009.12 / ICP-MS
Arzén (As) ≤ 1,0 ppm GB 5009.76 / ICP-MS
Kadmium (Cd) ≤ 0,5 ppm GB 5009.15 / ICP-MS
Mercúr (Hg) ≤ 0,1 ppm GB 5009.17 / ICP-MS
Összes lemezszám (TPC) ≤ 1 000 CFU/g (tétel: <600 CFU/g) GB 4789.2 Mikrobiológia
Élesztő és penész ≤ 100 CFU/g GB 4789.15 Mikrobiológia
E. coli Negatív / 10 g GB 4789.3 Mikrobiológia
Salmonella Negatív / 25 g GB 4789.4 Mikrobiológia
Staphylococcus aureus Negatív / 10 g GB 4789.10 Mikrobiológia

⚙️ Ipari kivonási és minőségellenőrzési folyamatábra

Lépés 01
Gyökérforrásból származó
Alpokban vadon termő Rhodiola rosea L. gyökérkiválasztás és TLC növényi azonosság-ellenőrzés
Lépés 02
70%-os etanol-kivonat
Alacsony hőmérsékleten végzett, 70%-os élelmiszer-minőségű etanol-kivonat 4:1-es koncentrációs arányban a roszavinok megőrzése érdekében
Lépés 03
Membrános tisztítás
Többfokozatú finom membrán-szűrés és gyantakoncentráció a roszavinok és szalidrozin gazdagítása érdekében
Lépés 04
Vákuumos permetezéses szárítás
Alacsony hőmérsékleten végzett vákuumos permetezéses szárítás és teljes mértékű 80-es szitálás cGMP-tisztasági osztályú tisztasági környezetben
Lépés 05
HPLC-s tétel-felengedés
Teljes körű HPLC-vizsgálat, ICP-MS nehézfémvizsgálat, mikrobiológiai felengedés és tétel-specifikus minőségi tanúsítvány (COA) készítése

📋 Alkalmazások és javasolt formulációs adagolás

Célzott formulációs kategória Ajánlott napi adag Összetétel-kompatibilitás és szinergiák
Adaptogén stressz- és mellékvese-támogatás 200–400 mg/nap Kiváló szinergiát mutat az Ashwagandha (KSM-66), a Panax Ginseng és a szent bazsalikom kivonataival.
Kognitív nootropikumok és agyegészség 150–300 mg/nap Zavartalanul kombinálható az Alpha-GPC-vel, a Bacopa Monnieri-vel, a oroszlánmanó gombával és az L-teaninnal.
Kiemelt teljesítményű sportolás és VO2 max keverékek 300–500 mg/nap Hatékonyan párosítható a Turkesteronnal, a Cordyceps Militarissal, a béta-alaninnal és az elektrolit-előkeverékekkel.
Kész italfunkcionális italok és folyadék injekciók 100–250 mg/adag Azonnali szétesés és tiszta, ámbaraszínű oldat; kompatibilis természetes citromízű maszkoló rendszerekkel.

⚖️ Összetevő-összehasonlítás: Standardizált kivonat vs. nyers por

Minőségi és műszaki paraméterek Rainwood szabványosított kivonat (HPLC) Hagyományos nyers Rhodiola por
Biológiai aktivitás Rosavinok ≥3,0% + Salidrocid ≥1,0% (HPLC) Nem standardizált / nyom (<0,5%)
Koncentrációs arány 4:1-es koncentrációs arány 1:1 (nyers őrölt gyökérrostok)
Kivonási oldószer 70% élelmiszer-minőségű etanol (Eur.Ph. megfelelő) Nincs (őrölt teljes gyökér)
Maradékoldószerek Etanol ≤ 200 ppm (Eur.Ph. 7.0 <2.4.24>) Szabályozatlan
Nehézfémek és biztonság Összes nehézfém ≤ 10 ppm (GB 5009.74) Magas a talaj nehézfém-szennyeződésének kockázata
Szavatossági idő 36 hónap (3 év) stabil hatóanyag-tartalom 12–18 hónap (gyors lebomlás)

❓ Műszaki és beszerzési gyakori kérdések

Q1: Mennyi a hitelesített biológiailag aktív hatóanyag-tartalma a Rainwood Rhodiola Rosea kivonatának?
A szokásos gyártási tételünk (4:1 arány) garantáltan tartalmaz Rosavin ≥ 3,0% (köteg eredménye: 3,12%) és Salidroside ≥ 1,0% (köteg eredménye: 1,09%) HPLC-vel, növényi azonosság TLC-vel történő megerősítésével.
K2: Milyen kivonóoldószert használnak a gyártás során?
Kizárólag 70%-os élelmiszer-minőségű etanol kivonóoldószerként. Nem használnak toxikus 1. vagy 2. osztályú szerves oldószereket (pl. metanol, acetont vagy hexánt). A maradék etanolt szigorúan ≤200 ppm-re korlátozzák (Eur.Ph 7.0 <2.4.24>).
K3: Mi a nehézfémek határértéke a hivatalos COA szerint?
Minden köteg szigorúan megfelel a következőknek: összes nehézfém ≤ 10 ppm (GB 5009.74), ólom (Pb) ≤ 2 ppm (GB 5009.12), arzén (As) ≤ 1 ppm (GB 5009.76), kadmium (Cd) ≤ 0,5 ppm (GB 5009.15) és higany (Hg) ≤ 0,1 ppm (GB 5009.17).
K4: Mi a fizikai sűrűség és a részecskeméret?
A kivonat finom sárga–barnás vörös por, amely 100% áthalad egy 80-es szitán a tömegsűrűség szabványosítva 40–60 g/100 ml (tétel: 58 g), a tapadós sűrűség pedig 60–90 g/100 ml (tétel: 72 g), hogy magas egyenletességet érjünk el a kapszulák töltésénél.
Q5: Mi a csomagolási és a szavatossági időszakra vonatkozó előírás?
A szokásos kereskedelmi csomagolás: 25 kg/papírdoboz két élelmiszer-minőségű műanyag zacskóval belül. A tanúsított szavatossági idő: 3 év (36 hónap) hűvös, száraz helyen, közvetlen fénytől védve tárolva.
Q6: Hogyan kérhetek ingyenes értékelési mintát?
Kínálunk 100 g ingyenes értékelési minta a megfelelő R&D-formulák és kereskedelmi márkák gyártói számára a DHL/FedEx szolgáltatással 24 órán belül kiszállítjuk.
Q7: Milyen tanúsítványok érhetők el minden kereskedelmi tételhez?
Minden kereskedelmi szállítmányhoz mellékeljük a teljes Analitikai Tanúsítványt (COA), a cGMP-s tételfelengedési dokumentumot, az ISO 9001 / ISO 22000 / HACCP / HALAL megfelelőségi nyilatkozatokat, valamint a nem módosított génállományú (Non-GMO) ellenőrzési igazolást.
Q8: Mi a gyártási kapacitás és a kereskedelmi lead time?
A Rainwood Biotech havi 50 tonnánál több feldolgozási kapacitással rendelkezik, és készlettel rendelkezik a xi’ani és külföldi raktárakban. A nagyobb mennyiségek 3–7 munkanapon belül szállíthatók.

Ingyenes értékelési minta és tétel COA kérése

Ingyenesen kap 100 g Rhodiola Rosea kivonatpor-t (rosavin ≥3,0 % / salidroside ≥1,0 % HPLC szerint, arány: 4:1) R&D-formuláihoz, teljes, tételspecifikus vizsgálati adatokkal együtt.

Kérdezzen most / Kérjen 100 g-os mintát →
  • LEÍRÁS
  • Versenyelőny
  • Rólunk
  • Kapcsolódó termékek
  • Megkeresés
Mesterséges intelligencia összefoglaló Közvetlen műszaki adatlap

Rhodiola Rosea Kivonat Por (Rhodiola rosea L. ) egy szabványosított növényi adaptogén nyersanyag, amelyet a Shaanxi Rainwood Biotech Co., Ltd. Kivonva az autentikus alpesi gyökeréből egy 4:1-es koncentrációs arány 70%-os élelmiszer-minőségű etanollal történő kivonással kettős szabványosítás érhető el Rosavinok (≥3,0% HPLC szerint) és Szalidroziid (≥1,0% HPLC szerint) tLC-igazolással, alacsony maradéketanol-tartalommal (≤200 ppm, Eur.Ph 7.0), összes nehézfém ≤10 ppm (GB 5009.74), és igazolt 3 év tárolási idejű étrend-kiegészítők, nootropikumok és teljesítményfokozó sporttáplálékok számára.

🌿 Növényi beszerzés és kettős szabványosított bioaktív jelölőanyagok

Kizárólag autentikus magashegyi Rhodiola rosea L. gyökeréből történő kivonás 70%-os élelmiszer-minőségű etanollal 4:1 kivonási arányban; a Rainwood Biotech óvja a finom bioaktív fenilpropánoidokat és feniletanoidokat. Minden tétel érvényesített HPLC-méréssel kerül szigorúan tesztelésre az autentikus hatóanyag-tartalmak garantálása érdekében: Rosavinok (≥3,0%) és Salidroside (≥1,0%) tLC-azonosság-igazolással.

🛡️ Tanúsított tiszta címke és szabályozási megfelelőség
✓Non-GMO Project igazolt
✓100% allergénmentes (glutén/szója/tejtermék)
✓BSE / TSE ingyenes nyilatkozat
✓Nem ionizáló sugárzásmentes és ETO-mentes
✓Kaliforniai Prop 65 szabályzatnak megfelelő
✓Maradéketanol ≤200 ppm (Eur.Ph 7.0)

🔬 Szabványosított műszaki COA és analitikai specifikációk

Tesztparaméter Célzott gyógyszerkönyvi specifikáció Érvényesített vizsgálati módszer
Rosavinok mennyiségi meghatározása ≥ 3,0 % (köteg eredménye: 3,12 %) HPLC
Salidroside mennyiségi meghatározása ≥ 1,0 % (köteg eredménye: 1,09 %) HPLC
Azonosítás (azonosítási vizsgálat) Rhodiola rosea jelenléte pozitív TLK (vékonyréteg-kromatográfia)
Koncentrációs arány 4:1 Vállalati szabvány
Kivonási oldószer csak 70 % etanol Gyártási folyamat naplója
Megjelenés és szín Sárgásbarnától vörösesbarnáig terjedő por Látóvizsgálat
Szag és íz Jellegzetes aroma és íz Érzékszervi tulajdonságok
Részecskeméret (szitavizsgálat) 100%-os áthaladás 80 hálón 80-es szita
A tömegsűrűség 40–60 g/100 ml (tétel: 58 g) CP-2020 szabványos módszer
Ömlesztett sűrűség 60–90 g/100 ml (tétel: 72 g) CP-2020 szabványos módszer
Torrékolási veszteség ≤ 5,0 % (tételeredmény: 1,48 %) GB 5009.3 tömegméréses módszer
Teljes hamuvizsgálat ≤ 5,0 % (tételeredmény: 3,03 %) GB 5009.4 magas hőmérsékletű kemencés módszer
Maradékos oldóanyagok Etanol ≤ 200 ppm Eur.Ph 7.0 <2.4.24> fejtéri GC
Növényvédő szerek maradéka DDT és 666 ≤ 0,2 ppm AOAC 2007.01 GC-MS/MS
Összes nehézfém ≤ 10,0 ppm (tételeredmény: <10 ppm) GB 5009.74 / ICP-MS
Olajko (Pb) ≤ 2,0 ppm GB 5009.12 / ICP-MS
Arzén (As) ≤ 1,0 ppm GB 5009.76 / ICP-MS
Kadmium (Cd) ≤ 0,5 ppm GB 5009.15 / ICP-MS
Mercúr (Hg) ≤ 0,1 ppm GB 5009.17 / ICP-MS
Összes lemezszám (TPC) ≤ 1 000 CFU/g (tétel: <600 CFU/g) GB 4789.2 Mikrobiológia
Élesztő és penész ≤ 100 CFU/g GB 4789.15 Mikrobiológia
E. coli Negatív / 10 g GB 4789.3 Mikrobiológia
Salmonella Negatív / 25 g GB 4789.4 Mikrobiológia
Staphylococcus aureus Negatív / 10 g GB 4789.10 Mikrobiológia

⚙️ Ipari kivonási és minőségellenőrzési folyamatábra

Lépés 01
Gyökérforrásból származó
Alpokban vadon termő Rhodiola rosea L. gyökérkiválasztás és TLC növényi azonosság-ellenőrzés
Lépés 02
70%-os etanol-kivonat
Alacsony hőmérsékleten végzett, 70%-os élelmiszer-minőségű etanol-kivonat 4:1-es koncentrációs arányban a roszavinok megőrzése érdekében
Lépés 03
Membrános tisztítás
Többfokozatú finom membrán-szűrés és gyantakoncentráció a roszavinok és szalidrozin gazdagítása érdekében
Lépés 04
Vákuumos permetezéses szárítás
Alacsony hőmérsékleten végzett vákuumos permetezéses szárítás és teljes mértékű 80-es szitálás cGMP-tisztasági osztályú tisztasági környezetben
Lépés 05
HPLC-s tétel-felengedés
Teljes körű HPLC-vizsgálat, ICP-MS nehézfémvizsgálat, mikrobiológiai felengedés és tétel-specifikus minőségi tanúsítvány (COA) készítése

📋 Alkalmazások és javasolt formulációs adagolás

Célzott formulációs kategória Ajánlott napi adag Összetétel-kompatibilitás és szinergiák
Adaptogén stressz- és mellékvese-támogatás 200–400 mg/nap Kiváló szinergiát mutat az Ashwagandha (KSM-66), a Panax Ginseng és a szent bazsalikom kivonataival.
Kognitív nootropikumok és agyegészség 150–300 mg/nap Zavartalanul kombinálható az Alpha-GPC-vel, a Bacopa Monnieri-vel, a oroszlánmanó gombával és az L-teaninnal.
Kiemelt teljesítményű sportolás és VO2 max keverékek 300–500 mg/nap Hatékonyan párosítható a Turkesteronnal, a Cordyceps Militarissal, a béta-alaninnal és az elektrolit-előkeverékekkel.
Kész italfunkcionális italok és folyadék injekciók 100–250 mg/adag Azonnali szétesés és tiszta, ámbaraszínű oldat; kompatibilis természetes citromízű maszkoló rendszerekkel.

⚖️ Összetevő-összehasonlítás: Standardizált kivonat vs. nyers por

Minőségi és műszaki paraméterek Rainwood szabványosított kivonat (HPLC) Hagyományos nyers Rhodiola por
Biológiai aktivitás Rosavinok ≥3,0% + Salidrocid ≥1,0% (HPLC) Nem standardizált / nyom (<0,5%)
Koncentrációs arány 4:1-es koncentrációs arány 1:1 (nyers őrölt gyökérrostok)
Kivonási oldószer 70% élelmiszer-minőségű etanol (Eur.Ph. megfelelő) Nincs (őrölt teljes gyökér)
Maradékoldószerek Etanol ≤ 200 ppm (Eur.Ph. 7.0 <2.4.24>) Szabályozatlan
Nehézfémek és biztonság Összes nehézfém ≤ 10 ppm (GB 5009.74) Magas a talaj nehézfém-szennyeződésének kockázata
Szavatossági idő 36 hónap (3 év) stabil hatóanyag-tartalom 12–18 hónap (gyors lebomlás)

❓ Műszaki és beszerzési gyakori kérdések

Q1: Mennyi a hitelesített biológiailag aktív hatóanyag-tartalma a Rainwood Rhodiola Rosea kivonatának?
A szokásos gyártási tételünk (4:1 arány) garantáltan tartalmaz Rosavin ≥ 3,0% (köteg eredménye: 3,12%) és Salidroside ≥ 1,0% (köteg eredménye: 1,09%) HPLC-vel, növényi azonosság TLC-vel történő megerősítésével.
K2: Milyen kivonóoldószert használnak a gyártás során?
Kizárólag 70%-os élelmiszer-minőségű etanol kivonóoldószerként. Nem használnak toxikus 1. vagy 2. osztályú szerves oldószereket (pl. metanol, acetont vagy hexánt). A maradék etanolt szigorúan ≤200 ppm-re korlátozzák (Eur.Ph 7.0 <2.4.24>).
K3: Mi a nehézfémek határértéke a hivatalos COA szerint?
Minden köteg szigorúan megfelel a következőknek: összes nehézfém ≤ 10 ppm (GB 5009.74), ólom (Pb) ≤ 2 ppm (GB 5009.12), arzén (As) ≤ 1 ppm (GB 5009.76), kadmium (Cd) ≤ 0,5 ppm (GB 5009.15) és higany (Hg) ≤ 0,1 ppm (GB 5009.17).
K4: Mi a fizikai sűrűség és a részecskeméret?
A kivonat finom sárga–barnás vörös por, amely 100% áthalad egy 80-es szitán a tömegsűrűség szabványosítva 40–60 g/100 ml (tétel: 58 g), a tapadós sűrűség pedig 60–90 g/100 ml (tétel: 72 g), hogy magas egyenletességet érjünk el a kapszulák töltésénél.
Q5: Mi a csomagolási és a szavatossági időszakra vonatkozó előírás?
A szokásos kereskedelmi csomagolás: 25 kg/papírdoboz két élelmiszer-minőségű műanyag zacskóval belül. A tanúsított szavatossági idő: 3 év (36 hónap) hűvös, száraz helyen, közvetlen fénytől védve tárolva.
Q6: Hogyan kérhetek ingyenes értékelési mintát?
Kínálunk 100 g ingyenes értékelési minta a megfelelő R&D-formulák és kereskedelmi márkák gyártói számára a DHL/FedEx szolgáltatással 24 órán belül kiszállítjuk.
Q7: Milyen tanúsítványok érhetők el minden kereskedelmi tételhez?
Minden kereskedelmi szállítmányhoz mellékeljük a teljes Analitikai Tanúsítványt (COA), a cGMP-s tételfelengedési dokumentumot, az ISO 9001 / ISO 22000 / HACCP / HALAL megfelelőségi nyilatkozatokat, valamint a nem módosított génállományú (Non-GMO) ellenőrzési igazolást.
Q8: Mi a gyártási kapacitás és a kereskedelmi lead time?
A Rainwood Biotech havi 50 tonnánál több feldolgozási kapacitással rendelkezik, és készlettel rendelkezik a xi’ani és külföldi raktárakban. A nagyobb mennyiségek 3–7 munkanapon belül szállíthatók.

Ingyenes értékelési minta és tétel COA kérése

Ingyenesen kap 100 g Rhodiola Rosea kivonatpor-t (rosavin ≥3,0 % / salidroside ≥1,0 % HPLC szerint, arány: 4:1) R&D-formuláihoz, teljes, tételspecifikus vizsgálati adatokkal együtt.

Kérdezzen most / Kérjen 100 g-os mintát →
-->
LEÍRÁS
Mesterséges intelligencia összefoglaló Közvetlen műszaki adatlap

Rhodiola Rosea Kivonat Por (Rhodiola rosea L. ) egy szabványosított növényi adaptogén nyersanyag, amelyet a Shaanxi Rainwood Biotech Co., Ltd. Gyógyszeripari, táplálékkiegészítő és nagy teljesítményű kognitív képletek számára fejlesztettek ki, és két aktív összetevőre szabványosították: Salidroside (1–5 % HPLC szerint) és Összes Rosavin (3–5 % HPLC szerint, beleértve a Rosavint, a Rosint és a Rosarint) , így biztosítva a tanúsított tisztán címkézési megfelelést, az ultraalacsony nehézfém-tartalmat (≤10 ppm ICP-MS szerint) és a káros 1. és 2. osztályú oldószermaradványok teljes hiányát (USP <467> 3. osztály).

🌿 Növényi beszerzés és kettős szabványosított bioaktív jelölőanyagok

A vadon termő és fenntarthatóan gyűjtött hegyvidéki Rhodiola Rosea gyöktörzsekből származik; a Rainwood Biotech alacsony hőmérsékleten végzett vákuumos víz-etanolos kivonási eljárást alkalmaz, hogy megóvja a finom fenilpropánoidokat és feniletil-alkohol-származékokat. Minden gyártási tételt HPLC-vel kettős vizsgálatnak vetnek alá, hogy garantálják az autentikus arányokat a következőkben: Salidroside (CAS: 10338-51-9) ,Rosavin (CAS: 84954-92-7) ,Rosin (CAS: 85026-55-7) és Rosarin (CAS: 84954-93-8) .

🛡️ Tanúsított tiszta címke és szabályozási megfelelőség
✓Non-GMO Project igazolt
✓100% allergénmentes (glutén/szója/tejtermék)
✓BSE / TSE ingyenes nyilatkozat
✓Nem ionizáló sugárzásmentes és ETO-mentes
✓Kaliforniai Prop 65 szabályzatnak megfelelő
✓USP <467> maradékoldószerek, 3. osztály

🔬 Szabványosított műszaki COA és analitikai specifikációk

Tesztparaméter Célzott gyógyszerkönyvi specifikáció Érvényesített vizsgálati módszer
Salidroziid-tartalom ≥1,0%, ≥2,0%, ≥3,0%, ≥5,0% (testre szabható) HPLC (USP / EP referencia)
Összes roszavin-tartalom ≥3,0–5,0% (rosavin, rosin, rosin) HPLC (izokratikus fordított fázisú)
Megjelenés és szag Vörösbarna–barna finom por, jellegzetes kellemes gyógynövényi szag Érzékszervi vizsgálat
Részecskeméret és szitálás 100 % áthalad a 80-es szitán (≥95 % áthalad a 100-as szitán) USP <786> szitaanalízis
Szárításkor bekövetkező tömegveszteség / nedvességtartalom ≤5.0% USP <731> (105 °C, 2 óra)
Összes hamutartalom ≤5.0% USP <561>
Nehézfémek (összesen) ≤10,0 ppm (Pb ≤1,0, As ≤1,0, Cd ≤0,5, Hg ≤0,1 ppm) ICP-MS (USP <233>)
Maradékos oldóanyagok Etanol ≤5000 ppm; metanol és hexán nem kimutatható GC-Headspace (USP <467>)
Összes lemezszám (TPC) ≤1000 CFU/g USP <2021>
Kecskecél és Gomba ≤100 CFU/g USP <2021>
Kórokozók (E. coli, Salmonella) Negatív / 10 g (Salmonella esetén negatív / 25 g) USP <2022>

⚙️ Ipari gyártási és minőségellenőrzési folyamatábra

Lépés 01
Vadon termő nyersanyag-forrás
Hiteles Rhodiola Rosea gyökér vizsgálata, DNS-azonosítás és nehézfém-elővizsgálat.
Lépés 02
Alacsony hőmérsékleten végzett kivonás
Pontos víz-etanol alapú kivonás a bioaktív fenilpropánoidok megőrzésére.
Lépés 03
Hártya-tisztítás
Többfokozatú kerámiás szűrés és gyantaoszlopos tisztítás, amely koncentrálja a hatékony rosavinokat.
Lépés 04
Vákuumos permetezéses szárítás
Alacsony hőmérsékleten végzett mikroatomizáció, amely egyenletes, vöröses-barnás porhoz vezet kiváló ömlőképességgel.
Lépés 05
HPLC-feltárási és minőség-ellenőrzési folyamat
Shimadzu HPLC kettős markeres vizsgálati módszerrel történő ellenőrzés, ICP-MS nehézfémtesztelés és engedélyezés.

📋 Célzott alkalmazások és javasolt adagolási útmutató

Alkalmazási kategória Ajánlott adagolás Képlet-kompatibilitás és szerep
Kognitív és nootropikus keverékek 100–300 mg/nap Javítja a koncentrációt, a mentális kitartást és a neuroprotektív hatást, szinergikusan működik az L-teaninnal és a Bacopával.
Kitartás- és sporttáplálkozási tápanyagok 200–500 mg/nap Támogatja a sejtek oxigénfelhasználását, az elfáradás elleni teljesítményt és az ATP-helyreállítást.
Stresszcsillapítás és kortizol-egyensúly 150–400 mg/nap Szabályozza az HPA-tengely stresszválaszát, támogatva a mellékvese-egészséget és a nyugodt hangulatot.
Funkcionális, készen fogyasztható italok 50–200 mg/adag Vízben széteső, tiszta növényi ízprofil az energia- és lazítóitalokhoz.

⚖️ Összetevő-összehasonlítás: Rainwood szabványosított kivonat kontra hagyományos nyers por

Értékelési paraméter Rainwood szabványosított kivonat (HPLC kettős vizsgálat) Hagyományos nyers Rhodiola por
Biológiai aktivitás vizsgálati hatékonyság Szabványosított szalidrozid (1–5 %) és roszavinok (3–5 %) Nem szabványosított, ismeretlen vagy nyomnyi mennyiségű hatóanyagok (< 0,5 %)
Adagolási hatékonyság Magas hatékonyság: 100–300 mg hatékony klinikai adag Nagyméretű térfogat: 3000–5000 mg nyers por szükséges
Fajazonosság-ellenőrzés 100 %-os garancia Rhodiola Rosea tLC / HPLC ujjlenyomat-módszerrel Magas hamisítási kockázat Rhodiola crenulata
Nehézfémek és mikrobiális szennyeződések Ultraalacsony nehézfém-tartalom (ICP-MS) és alacsony mikrobiális terhelés Változó mikrobiális terhelés, talajmikrobiológiai szennyeződési kockázatok

❓ Gyakran ismételt kérdések (műszaki és kereskedelmi gyakori kérdések)

Q1: Hogyan különbözteti meg a Rainwood az autentikus Rhodiola rosea fajtát a Rhodiola crenulata fajtától?
Hiteles Rhodiola Rosea mindkettőt tartalmazza Rosavinok (Rosavin, Rosin, Rosarin) és Salidroside-ot, míg Rhodiola crenulata csak Salidroside-ot tartalmaz, rosavinokat nem. A Rainwood Biotech HPLC-kromatográfiás ujjlenyomat-analízist alkalmaz a rosavinok (3–5 %) és a salidroside (1–5 %) egyidejű megerősítésére, így 100 %-os növényi autentikusságot garantál.
K2: Milyen testreszabott specifikációs arányok érhetők el?
Szabványos ipari arányokat szállítunk, köztük Rosavin 3 % / Szalidroziid 1 % ,Rosavin 5 % / Szalidroziid 2 % ,Tiszta szalidroziid 3–98 % , valamint ügyfél-specifikus képleteknek megfelelően testre szabott arányokat.
K3: Megfelel-e az anyag Kalifornia Proposition 65-es nehézfém-korlátozásainak?
Igen. Minden gyártási tétel során szigorú ICP-MS-vizsgálatot végezünk (Pb ≤0,5 ppm, As ≤0,5 ppm, Cd ≤0,2 ppm, Hg ≤0,1 ppm), amely teljes mértékben kielégíti Kalifornia Proposition 65-ös szigorú napi bevételi biztonsági küszöbértékeit.
K4: Milyen kivonószereket használnak a gyártás során?
Kizárólag élelmiszer-minőségű gabonából származó etanolt és tisztított vizet használunk. Nem alkalmazunk toxikus halogénezett vagy aromás szénhidrogéneket (1. és 2. osztály), az etanol-maradék szigorúan 5000 ppm alatt marad (USP <467>).
Q5: Mi a szokásos csomagolási kialakítás?
Szokásos B2B csomagolásunk 25 kg/fibersdoboz, dupla élelmiszer-minőségű polietilén belső kivitelű zsákokkal, illetve R&D-mintavételhez és kísérleti tételhez 1 kg-os alufólia zárózsákok.
Q6: Mi a mintapolitika a márkás formulálók számára?
Szolgáltatásaink 100 g ingyenes értékelési minta teljes, tételspecifikus minőségbizonyítvánnyal együtt, amelyet a lekérdezés beérkezésétől számított 24 órán belül DHL / FedEx levegőn keresztüli expressz szállítással küldünk ki.
Q7: Mi a havi gyártási kapacitás és a szállítási idő?
A Rainwood Biotech állandó kapacitása: 30+ metrikus tonna havonta a xi'ani raktárban tartott készlettel. A szokásos kereskedelmi rendelések 3–7 munkanapon belül szállíthatók.
Q8: Elérhetők harmadik fél által végzett laboratóriumi ellenőrzési jelentések?
Igen. A belső Shimadzu HPLC-felbocsátási vizsgálatokon túl rendszeresen biztosítunk harmadik fél által készített érvényesítési jelentéseket akkreditált globális laboratóriumoktól, például az Eurofins és az SGS cégektől.

Ingyenes értékelési minta és tétel COA kérése

Lépjen kapcsolatba műszaki értékesítési csapatunkkal a teljes körű HPLC-tesztfolyamatokért, szabályozási dokumentumokért és versenyképes nagykereskedelmi mennyiségi árakért.

Kérdezzen most / Kérjen 100 g-os mintát →
Versenyelőny

"

\n

A Shaanxi Rainwood Biotech gyógyszeripari minőségi gyártási szabványokat alkalmaz, és globális adaptogén és kognitív formulákkal foglalkozó márkatulajdonosoknak kivételes műszaki és kereskedelmi előnyöket kínál:

\n
\n
\n
01.HPLC kettős markeres hatóanyag-garancia (salidroziid + roszavinok)
\n
Minden tétel esetében fordított fázisú izokratikus HPLC-teszteléssel igazolják a salidroziid (1–5 %) és az összes roszavin (3–5 %) tartalmat, így kizárják a piacon előforduló, nem szabványosított fajokkal történő hamisítást.
\n
\n
\n
02.Fenntarthatóan gyűjtött alpesi nyersanyag-forrás
\n
Közvetlen együttműködés a magashegyi alpesi régiókban működő vadon termő gyűjtőbázisokkal, biztosítva a gyökerek érettségét és másodlagos bioaktív anyagok csúcspontját.
\n
\n
\n
03.Tisztán címkézett hidro-etanolos környezetbarát kivonatolás
\n
teljes mértékben mentes mérgező 1. és 2. osztályú vegyi oldószerektől; alacsony hőmérsékletű vákuumos kivonatolást és tiszta gabonaalapú alkoholt használnak a természetes fenilpropánoid szerkezetek megőrzésére.
\n
\n
\n
04.cGMP-szerű gyártóüzem és több tétel nyomon követhetősége
\n
A gyártás az ISO 22000, HACCP és HALAL tanúsított minőségirányítási rendszerek szerint történik, és a nyers alapanyag begyűjtésétől kezdve a kész termék dobozolásáig elektronikus tételkövetés biztosítja a nyomvonalazhatóságot.
\n
\n
\n
05.Kiváló ömlőképesség és kapszula-egyenletesség
\n
Stabil 80–100 mesh mikro-részecskeméret és optimalizált tömegsűrűség (0,45–0,60 g/mL), amely ideálisan alkalmas nagysebességű automatikus kapszulázásra és közvetlen préseléses tablettázásra.
\n
\n
\n

"

Rólunk

"

\n
\n

Shaanxi Rainwood Biotech Co., Ltd. (2006-ban alapítva) egy vezető, cGMP-összhangban működő növényi kivonatgyártó és szabványosított nyersanyag-szolgáltató vállalat, amelynek központja a kínai Sien városi magas technológiás fejlesztési zónában, a Sen provinciában található. Egy modern, 19 holdas gyártótelepen működünk, amelyet automatizált folyamatos kivonási vonalak, vákuumos koncentráló egységek, membrános szeparációs rendszerek és 100 000-es tisztasági osztályú tisztasági terem biztosít.

\n
\n
\n
\n
2006
\n
Alapítás éve
\n
20+ év kivonási szakértelem
\n
\n
\n
10 000 m²
\n
Modern tisztasági létesítmény
\n
19 holdos ipari bázis
\n
\n
\n
3000+ tonna
\n
Éves növényi kapacitás
\n
Világkörüli export 50+ országba
\n
\n
\n
\n

🔬 Analitikai vizsgálati és minőségellenőrzési központ

\n

Független minőségellenőrzési vizsgálóközpontunk felszerelt a legpontosabb analitikai műszerekkel, köztük: Shimadzu nagy teljesítményű folyadékkromatográfia (HPLC) ,Gázkromatográfia (GC-MS) ,UV-Vis színképelemzők ,Atomabszorpciós spektrométerek (AAS) , valamint vékonyréteg-kromatográfiás (TLC) rendszerek. Belső vizsgálatokat végzünk az összetétel tisztaságára, növényvédő szerek maradványaira, nehézfémekre, mikrobiológiai határértékekre és oldószer-maradványokra, továbbá harmadik fél általi keresztfelülvizsgálatot is elvégeztetünk az SGS és az Eurofins szervezetekkel.

\n
\n
\n

📜 Tanúsított minőségirányítási rendszer

\n

A Rainwood Biotech a világ szerte elismert élelmiszer-biztonsági és minőségirányítási szabványok szerint tanúsított:

\n
\n
\n \"HACCP\n
HACCP-szabványnak
\n
Élelmiszer-biztonsági rendszer
\n
\n
\n \"ISO\n
ISO 22000:2018
\n
Élelmiszer-biztonsági menedzsment
\n
\n
\n \"HALAL\n
Halal Tanúsítvány
\n
MUI / ARA-megfelelőség
\n
\n
\n \"ISO\n
ISO 9001:2015
\n
Minőségirányítás
\n
\n
\n
\n

"

Kapcsolódó termékek

"

\n

A Shaanxi Rainwood Biotech egy átfogó portfóliót gyárt standardizált növényi adaptogénekből és életerőt támogató hatóanyag-alapanyagokból. Fedezze fel a magas kompatibilitású, szinergikus hatóanyagainkat fejlett kognitív, stresszcsillapító és kitartásfokozó képletekhez:

\n
Szinergetikus alapanyag Szabványosított hatékonyság Képlet-szinergia és előnyök
Ginzeng-kivonat por → Ginzengoszidok 10–80 % HPLC/UV Klasszikus adaptogén párosítás, amely fokozza a fizikai kitartást, a mentális éberséget és az immunvédelmet.
Turkeszteron por → Turkeszteron 2–10 % HPLC Szinergetikus sportteljesítmény-fokozó, amely támogatja az ATP-termelést és az izomregenerációt.
Icariin porosh (Epimedium) → Icariin 10–98 % HPLC Szinergikus vérkeringés-fokozó, nitrogén-monoxid-szintézist serkentő és életerőt fokozó komplex.
Szőlőmag-kivonat por → Proantocianidinok (OPC) ≥ 95 % Erős antioxidáns védelem az edzés által kiváltott oxidatív stressz ellen.
\n
\n

"

Lépj kapcsolatba velünk

Ingyenes árajánlat kérése

Képviselőnk hamarosan felvételi kapcsolatba lép Önnel.
E-mail
Név
Vállalat neve
Üzenet
0/1000

Ingyenes árajánlat kérése

Képviselőnk hamarosan felvételi kapcsolatba lép Önnel.
E-mail
Név
Vállalat neve
Üzenet
0/1000